Zdrowie: Weź udział w castingu i przejdź metamorfozę uśmiechu

Zdrowie: Weź udział w castingu i przejdź metamorfozę uśmiechu

Stomatologia Przyszłości organizuje konkurs dla niepełnosprawnych ruchowo nastolatków z wadą zgryzu, w którym wygraną będzie metamorfoza uśmiechu – leczenie dentystyczne za pomocą specjalnych nakładek. Zgłoszenia można nadsyłać do 12 marca.

Żeby pomóc nastolatkom z niepełnosprawnością ruchową w wieku 11–19 lat, którzy oprócz ograniczeń wynikających z dysfunkcji zmagają się z problemami dotyczącymi wad zgryzu,  Stomatologia Przyszłości organizuje casting, którego zwycięzcy będą mogli cieszyć się pięknym uśmiechem. Nagrodą w konkursie będzie leczenie wad zgryzu za pomocą nakładek Invisalign Teen.

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, muszą do 12 marca nadesłać formularz kontaktowy z danymi kontaktowymi, fotografią twarzy (z widoczną wadą zgryzu) i odpowiedzią na pytanie „Co w moim życiu zmieniłaby metamorfoza uśmiechu z INVISALIGN TEEN?”. Osoby niepełnoletnie powinny być zgłoszone przez Opiekunów lub za ich zgodą.

Organizatorzy konkursu wybiorą kandydatów do castingu, który odbędzie się w Częstochowie. 10 z nich otrzyma propozycję diagnostyki i kwalifikacji do leczenia Invisalign. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na konsultację medyczną oraz zdjęcia próbne i krótki wywiad przed kamerą, podczas którego przy udziale Opiekunów odpowiedzą na pytanie „Jak wygląda Twoje życie teraz, a jak wyobrażasz je sobie po Metamorfozie Uśmiechu z Invisalign Teen?”.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć TUTAJ  .

Źródło i fot. stomatologiaprzyszlosci.pl

  Oprac. MS Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17755 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.