Zdobądź stypendium Natalii Partyki

Zdobądź stypendium Natalii Partyki
Fot. nadesłane

Do 14 grudnia sportowcy składać mogą wnioski o stypendium z Funduszu Natalii Partyki. To program dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery.

Projekt wspiera młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

Stypendium mogą otrzymać sportowcy w wieku 17-22 lata, którzy osiągają wysokie wyniki w sporcie na poziomie klasy sportowej odpowiedniej do ich kategorii wiekowej, w dyscyplinach indywidualnych lub grach zespołowych, w dyscyplinach olimpijskich lub paraolimpijskich. Wsparcie uzyskają kandydaci, którzy z różnych przyczyn mają problemy z rozwojem kariery, ale jednocześnie mają sprecyzowane cele sportowe.

Stypendia w wysokości 1000 zł miesięcznie będą wypłacane przez 10 miesięcy. Kandydaci, prócz wypełnionego formularza zgłoszeniowego, muszą przesłać także krótką prezentację wideo. Więcej informacji tutaj.

Przypomnijmy, Natalia Partyka – czterokrotna mistrzyni paraolimpijska, trzykrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich, medalista mistrzostw Europy, wielokrotna reprezentantka Polski w tenisie stołowym – utworzyła fundusz stypendialny, który od trzech lat, dzięki partnerstwu z siecią Biedronka, przyznaje stypendia dla zdolnych sportowców.

Print Friendly, PDF & Email