Zaskocz bliskich oryginalnym prezentem i kartką świąteczną

Zaskocz bliskich oryginalnym prezentem i kartką świąteczną
Fot. Adminstrator

Szukasz ciekawych pomysłów na świąteczny prezent? A może chciałbyś w tym roku samodzielnie przygotować bożonarodzeniową kartkę? Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim niespodziankę, przyjdź do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu na warsztaty tworzenia łapaczy snów oraz kartek świątecznych.

Łapacze snów to indiańskie amulety – zawiesza się je nad miejscem, w którym się śpi, aby wyłapywać złe sny i myśli, tak by rano wstać wypoczętym i pełnym dobrej energii. Łapacze snów to coraz popularniejsza ozdoba, a do jej przygotowania możesz wykorzystać wszystko to, co przyjdzie ci na myśl: sznurki, kamyczki, pióra a nawet makaron!

Każdy przyzna, że w świątecznych pocztówkach zawarta jest pewna magia, a największa tkwi w tych wykonanych własnoręcznie. Kartki inspirowane zimą i nadchodzącą Gwiazdką będziesz mógł zrobić samodzielnie na warsztatach ze scrapbooking’u.

Warsztaty tworzenia łapaczy snów oraz kartek świątecznych odbędą się w środę 11 grudnia w pracowni plastycznej CSE „Światowid” nr 16 (dolny hol budynku) w godzinach od 17.00 do 18.30. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 20 zł od osoby, płatne w kasie Kina Światowid w dniu warsztatów.
Osoby zainteresowane prosimy o zapisy: e-mail kamila.mach@swiatowid.elblag.pl lub tel. 55 611 20 85. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Warsza.

Warsztaty odbywają się w ramach cyklu „Trening kreatywności dla dorosłych i młodzieży”. Podczas każdego ze spotkań uczestnicy zapoznają się z inną techniką z zakresu sztuk plastycznych.

Print Friendly, PDF & Email