Zajęcia fitness dla pań

Zajęcia fitness dla pań

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia fitness prowadzone w ramach klubu „Superlinia”. Zajęcia odbywają się 4 razy w tygodniu. Można skorzystać m.in. z zajęć na sali fitness, spotkań w bażantarni i na basenie.

W tym sezonie przygotowano specjalną ofertę głównie dla pań. Od września odbywają się zajęcia klubu „Superlinia”. W ciągu tygodnia odbywają się cztery spotkania, z czego dwa prowadzone są na sali fitness w hali lodowiska, jedno jest zajęciami Nordic Walking w Bażantarni i jedno jest zajęciami fitness w wodzie odbywającymi się na krytej pływalni. Panie mogą uczestniczyć w pojedynczych zajęciach, jak również korzystać z pełnej oferty klubu. Ceny w zależności od ilości wejść wahają się w granicach od 10 zł do 120 zł.

Zajęcia na sali – zajęcia ogólnorozwojowe, podnoszące kondycję i sprawność fizyczną. Zajęcia prowadzone są w rytm muzyki. Stopień trudności jest dostosowany do poziomu uczestników zajęć.

Nordic Walking – zajęcia w terenie, polegające na pokonywaniu trasy pieszo przy pomocy kijków trekingowych. Uczestnicy poznają różne techniki marszu. Istnieje możliwość wypożyczenia kijków na miejscu.

Zajęcia na basenie – zajęcia trwają 60 minut, z czego 30 minut są zajęciami fitness, zaś pozostałe 30 minut pozostawione są do dowolnego pływania.

Godziny zajęć fitness:
Poniedziałek:
fitness na sali
19:00 – 20:00
hala lodowiska ul. Karowa 1

Czwartek:
fitness na sali
19:00 – 20:00
hala lodowiska ul. Karowa 1

Sobota:
Bażantarnia pod muszlą koncertową
10:00 – 11:30
Nordic Walking

Niedziela:
fitness w wodzie
19:40 – 20:40
basen ul. Robotnicza 68

Na zajęcia można wchodzić poprzez zakup biletu (na wybrane, pojedyncze zajęcia) lub też na karnety (na większą liczbę zajęć).

Ceny wejść na zajęcia fitness
bilet na zajęcia fitness – uprawnia do wejścia na zajęcia na sali lub na zajęcia Nordic Walking w Bażantarni – 10 zł
bilet na zajęcia fitness w wodzie – do kupienia wyłącznie w kasie krytej pływalni – uprawnia do wejścia na zajęcia na basenie – 15 zł
karnet mały sala – uprawnia do wejścia na 8 zajęć w ciągu miesiąca wyłączając zajęcia na basenie – 65 zł
karnet mały basen – uprawnia do wejścia na 8 zajęć w ciągu miesiąca łącznie z zajęciami na basenie – 80 zł
karnet duży – uprawnia do wejścia na wszystkie zajęcia w ciągu miesiąca – 120 zł
  Oprac. DP Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 2935