Zabawa andrzejkowa w MDK-u

Zabawa andrzejkowa w MDK-u

Zgodnie z wieloletnią tradycją, w najbliższy czwartek 30 listopada o godz. 17, w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Bema, odbędzie się wieczór andrzejkowy. Tego dnia we wspólnej zabawie uczestniczyć będą dzieci i młodzież niepełnosprawna oraz ich rodzice i przyjaciele.

W planie czwartkowych Andrzejek nie zabraknie specjalnych wróżb, gier, zabaw, konkursów i występów muzycznych. Organizujący całą imprezę Klub Przyjaciół Młodzieży Niepełnosprawnej, który przy MDK prowadzą  Grażyna Kacprzak i Ewa Wojtkiewicz, zaprasza na spotkanie wszystkich chętnych. Wstęp jest wolny.

– Od lat spotkania osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin w MDK cieszą się dużym zainteresowaniem. Są one szansą na  poznanie się i spędzanie wolnego czasu w sposób twórczy – mówi Karolina Ciechorska, koordynator imprez MDK.
Młodzież niepełnosprawna bierze udział między innymi, w przedsięwzięciach teatralnych, muzycznych i plastycznych.

Co roku w MDK-u  odbywają się także imprezy okolicznościowe z okazji Bożego Narodzenia, Wielkanocy, rozpoczęcia wiosny oraz zakończenia roku szkolnego.   RK Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 1328