Za tydzień finał. Asia tańczy dalej i ma szansę na Kryształową Kulę

Za tydzień finał. Asia tańczy dalej i ma szansę na Kryształową Kulę
Fot. polsat.pl

W przedostatnim odcinku tego sezonu Tańca z Gwiazdami z programem pożegnała się kolejna para uczestników. W walce o zwycięstwo zostali już tylko Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka. Kto z nich wyjdzie zwycięską ręką? O tym będzie można przekonać się już 10 maja w telewizji Polsat.

Każda z trzech par miała do zatańczenia po dwa układy taneczne. Joanna Mazur z partnerem w tym odcinku mierzyli się z walcem angielskim. Jurorzy byli jednomyślni i przyznali parze maksymalną ilość punktów – 30.

– Tańczysz fantastycznie. Tańczysz na miarę nie tylko półfinału, tańczysz na miarę finału – ocenił Andrzej Grabowski. – Tak czystego walca angielskiego nie widziałam w wielu edycjach. Walcz, Asiu o finał, bo na to zasługujesz – podsumowała Iwona Pavlovic.

Drugim tańcem, z którym mierzyła się niewidoma mistrzyni ze swoim partnerem była rumba, która ponownie została oceniona najwyżej jak tylko można, tym samym było pewne, że Joanna z Jankiem zatańczą w finale ich konkurentami będą Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka.

Z programem pożegnali się Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak.

Print Friendly, PDF & Email