Wydłużony termin przyjmowania prac na konkurs „Król Promocji i Kot w Worku”

Wydłużony termin przyjmowania prac na konkurs „Król Promocji i Kot w Worku”

W związku z ogólnopolskim strajkiem nauczycieli oraz brakiem możliwości przeprowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą szkolną, termin nadsyłania prac na konkurs plastyczny pt. „Król Promocji i Kot w Worku” wydłużony został do 20 maja 2019 r. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 24 maja 2019 r. Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy prac konkursowych odbędzie się 31 maja 2019 r. w CSE Światowid.

Przypomnijmy zatem, „Król Promocji i Kot w Worku”, to skierowany do elbląskiej młodzieży konkurs plastyczny zorganizowany z okazji Światowego Dnia Konsumenta, który przypadał na 15 marca 2019 roku. Nasze miasto po raz pierwszy postanowiło zainteresować tym tematem młodych.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Elbląga. Prace o tematyce związanej z prawami konsumenta, w szczególności dotyczące: zakupów, promocji, reklamacji towaru, reklam telewizyjnych i radiowych, itp. mogą być wykonane w technice dowolnej i złożone lub przesłane na adres Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Regulamin konkursu zamieszczony będzie przez okres trwania konkursu na stronie Urzędu Miejskiego w zakładce Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

REGULAMIN

Konkurs organizowany jest przez Prezydenta Miasta Elbląga.