Wybieramy nowe wzory Elbląskiej Karty Miejskiej

Wybieramy nowe wzory Elbląskiej Karty  Miejskiej

22 marca komisja konkursowa w skład której weszli przedstawiciele elbląskich mediów oraz pracownicy ZKM wyłoniła 8 najlepszych projektów nowych awersów Elbląskiej Karty Miejskiej. Tym samym rozpoczyna się ostatni etap konkursu, w którym elblążanie, za pomocą głosowania na stronie ZKM, wskażą zwycięzcę. Konkurs trwa do 14 kwietnia.

– Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność wszystkim uczestnikom konkursu na projekt nowego awersu dla Elbląskiej Karty Miejskiej – mówi Michał Górecki, rzecznik elbląskiego ZKM. – W sumie otrzymaliśmy 134 projekty, z których do następnego etapu konkursu, komisja złożona z przedstawicieli elbląskich mediów wybrała 8 propozycji – dodaje.

Każda z propozycji jest unikalna na swój sposób, jednakże to w gestii elblążan jest wybór najlepszych, które otrzymają nagrody. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nagrodzone zostaną nie jeden a dwa projekty, które otrzymają największą liczbę głosów w głosowaniu internetowym. Każda z osób, której projekt otrzyma najwięcej głosów od internautów, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 złotych oraz roczny bilet wolnej jazdy.

Głosować można do 14 kwietnia na stronie [url]http://www.zkm.elblag.com.pl/konkurs [/url]

Poniżej prezentujemy projekty biorące udział w głosowaniu. Które Wam podobają się najbardziej?  Oprac. RS Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 6690

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.