WOŚP w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 2 w Elblągu

WOŚP w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 2 w Elblągu

Dziecko to najwyższe dobro, to radość niezmierzona i skarb niezwykły dla jego bliskich, to lęk i ból, gdy dziecko zaczyna chorować… Dlatego w tym roku podczas 27. Finału WOŚP „gramy” dla małych dzieci na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. A że „Pomaganie jest dziecinnie proste” i bardzo radosne, doświadczymy już 10 stycznia 2019 roku w godzinach 16.00 – 19.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu.

A co czeka gości odwiedzających w tym dniu placówkę?

Udział w radosnych występach Szalonych Małolat z Młodzieżowego Domu Kultury, pokazy tańca towarzyskiego elbląskiego „Promyka, występ uczniów z Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu. Warsztaty plastyczne, warsztaty kulinarne, „wybuchowe” eksperymenty, gry wielkoformatowe, tory przeszkód, loteria fantowa, „Magiczna skrzynia skarbów”…

Szkolna kawiarenka bogata będzie w domowe ciasta i gorące gofry. Dla wielbicieli czegoś konkretnego czekać będzie swojskie jadło: pierogi, grochówka, chleb ze smalcem i domowym pasztetem. Atrakcją wieczoru będzie licytacja voucherów pozyskanych od wspaniałych właścicieli elbląskich i nadmorskich firm. Wylicytować będzie można usługi dentystyczne, kosmetyczne, talony spożywcze, nocleg na polu namiotowym w okresie wakacji… i wiele, wiele innych cennych rzeczy.

W związku z tym zapraszamy serdecznie w gościnne progi Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 w Elblągu. Będzie radośnie, głośno i pysznie! Nauczyciele, rodzice, uczniowie i przyjaciele Ośrodka serdecznie zapraszają.