„Włoskie wakacje” w Kinie Światowid

„Włoskie wakacje” w Kinie Światowid
Fot. mat. pras.

Liam Neeson tym razem w cudownej, w rozgrzewającej serce opowieści o tym, że w malowniczej Toskanii… wszystko można zacząć od nowa! „Włoskie wakacje” można oglądać do 20 sierpnia w Kinie Światowid.

Malownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce?

Robert i jego syn Jack od lat utrzymują kontakt raczej sporadycznie, a jedną z niewielu łączących ich rzeczy jest rodzinna willa w Toskanii. Kiedy Jack wpada w finansowe tarapaty, postanawia odezwać się do ojca i namówić go do sprzedaży domu.

Obaj chcą jak najszybciej załatwić sprawę, podpisać odpowiednie papiery i wrócić do swojego londyńskiego życia. Wszystko jednak komplikuje się, gdy na miejscu zamiast pięknego domu, który zapamiętali, zastają kompletną ruinę. Robert i Jack będą musieli spędzić razem więcej czasu niż zakładali i przeprowadzić gruntowny remont, aby sprzedać posiadłość. Wspólne prace idą naprawdę źle, ale zagubionym mężczyznom z pomocą przychodzą mieszkańcy pobliskiego miasteczka, w tym Natalia, właścicielka lokalnej restauracji.

Z każdym kolejnym dniem Robert i Jack przekonują się, że tu czas płynie inaczej, to, co wydawało się ważne, może poczekać, a Toskania to miejsce, w którym być może warto spróbować wszystkiego od nowa.

Reżyseria: James D’Arcy
Obsada: Liam Neeson, Micheál Richardson, Valeria Bilello, Lindsay Duncan
Produkcja: Wielka Brytania; Włochy 2020
Czas: 94 min

Bilety na film można nabyć:

  • online,
  • w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
  • w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 56/76 lub mailowo pod adresem:
kino@swiatowid.elblag.pl.

Adam Krawczuk
Fot. mat. pras.
Print Friendly, PDF & Email