Warto obejrzeć: ”Oscar Pistorius: zabójcza miłość”

Warto obejrzeć: ”Oscar Pistorius: zabójcza miłość”

Tragedia, która dotknęła Reevę Steenkamp, dziewczynę znanego niepełnosprawnego sportowca Oscara Pistoriusa, poruszyła ludzi na całym świecie. Film o wielkiej miłości i jej wstrząsającym zakończeniu można będzie obejrzeć w walentynkowy wieczór w telewizji Lifetime.

Oscar Pistorius – odnoszący sukcesy południowoafrykański lekkoatleta, który stracił obie nogi we wczesnym dzieciństwie – zapisał się na kartach historii nie ze względu na swoje osiągnięcia. Tragiczny finał jego związku z modelką Reevą Steenkamp odwrócił uwagę świata od medali zdobytych na paraolimpiadach. Dziewczyna sportowca została znaleziona martwa w  jego domu 14 lutego 2013 roku. Rok później Oscar Pistorius został skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci, a w 2017 roku w kolejnym procesie – za morderstwo.

Historia, która wstrząsnęła światem, doczekała się ekranizacji. Premiera filmu „Oscar Pistorius: zabójcza miłość” będzie miała miejsce w piątą rocznicę śmierci zastrzelonej modelki – 14 lutego 2018 o godz. 22:00 w telewizji Lifetime. 

https://www.youtube.com/watch?v=Ix6AKoFJGtU

Fot. lifetimetv.pl

  oprac. MS Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17567