Warsztaty dla przedsiębiorczych

   Z myślą o osobach, które chciałyby rozpocząć własną działalność gospodarczą, ale nie bardzo wiedzą, jak się do tego zabrać, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu Wojewódzkiego Urzędu  Pracy w Olsztynie oraz Centrum Pracy i Pomocy w Elblągu w dniach 12.03. – 15.03.2007 r. organizują czterodniowe warsztaty  pod nazwą „Własna firma”. Udział w zajęciach jest bezpłatny.  

  Z zajęć warsztatowych mogą skorzystać osoby bezrobotne zarejestrowane w powiatowych urzędach pracy, planujących założenie własnej firmy.

  Celem warsztatów jest wyposażenie uczestników warsztatów w wiedzę dotyczącą uruchamiania, prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej, a ponadto, określenie predyspozycji zawodowych do pracy w charakterze przedsiębiorcy.

W pierwszym dniu warsztaty poprowadzą doradcy zawodowi i psycholodzy z CIiPKZ w Elblągu, w ciągu następnych trzech dni zajęć wystąpią eksperci – zaproszeni przez nas przedstawiciele wielu urzędów i instytucji, którzy szczegółowo przybliżą uczestnikom wszelkie zagadnienia związane z powyższą tematyką.

Rozpoczęcie zajęć 12.03.2007 r. o godzinie 10.00. w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54 (obok warsztatów szkolnych), I piętro, pok. 103.

Zapisać się można telefonicznie pod numerem (0-55) 236-03-60 wew. 272, (0-55) 232-40-10 wew. 272 lub osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu ul. Bema 54, pokój 105, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30.
Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń.

  ESzC Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 1478

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.