Warszawa: Testy nie potwierdziły zakażenia koronawirusem wśród pracowników WORD

Warszawa: Testy nie potwierdziły zakażenia koronawirusem wśród pracowników WORD
Fot. Pixabay

W warszawskim oddziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego nie stwierdzono zakażenia koronawirusem wśród pracowników. Wszystkie otrzymane wyniki badań są wynikami negatywnymi – poinformował stołeczny WORD.

Ze względu na podejrzenie uczestniczenia w egzaminach osoby zarażonej SARS-Cov-2 – informował wcześniej WORD – zawieszone zostały egzaminy oraz zapisy na egzaminy w Miejscu Egzaminowania przy ul. Radarowej.

Stołeczny WORD dodał też, że wśród pracowników we wszystkich miejscach egzaminowania, przeprowadzane zostały testy na obecność SARS-Cov-2.

– Wszystkie otrzymane wyniki piątkowych badań są wynikami negatywnymi, nie stwierdzono zakażenia wśród pracowników WORD Warszawa – przekazano.

Dodano też, że ze względu na obowiązujące procedury, w przypadku podejrzenia kontaktu z osobą zarażoną koronawirusem, pracowników Miejsca Egzaminowania – Radarowa objęto kwarantanną prewencyjną wraz z ponownymi badaniami już w ramach procedur Głównego Inspektoratu Sanitarnego przewidzianych dla takich przypadków.

– W związku z powyższym do dnia 11 lipca 2020 (sobota) zawiesza się realizację egzaminów oraz zapisów na egzaminy w Miejscu Egzaminowania Radarowa – poinformował WORD.

Jak podano w komunikacie, wszystkie zaplanowane w tych dniach egzaminy zostały anulowane w systemie egzaminacyjnym. – Wyznaczenie nowego terminu egzaminu, po przywróceniu procesu egzaminowania, nastąpi bez ponoszenia przez Państwa dodatkowych opłat – wyjaśnił WORD.

Aleksandra Kuźniar
Fot. Pixabay
Print Friendly, PDF & Email