Wakacje z tenisem stołowym w MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu w serii imprez adresowanych do dzieci i młodzieży o nazwie „Wakacje z MOSiR” organizuje turnieje tenisa stołowego. Areną rywalizacji jest hala lodowiska „Helena”, a rozgrywki prowadzone są w kategoriach wiekowych.

W drugim turnieju z tego cyklu w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów wystartowało 13. zawodników. W pojedynku o drugie miejsce Michał Ponikiewski pokonał 3:0 Pawła Dziąbkowskiego. W finale Piotr Stefanowicz po emocjach zwyciężył 3:1 Patryka Rajewskiego. W kategorii Open rywalizowało 14. pingpongistów. Tu w każdym pojedynku trwała zacięta walka o zwycięstwo dające szanse na awans do puli finałowej. W meczu o trzecią lokatę Janusz Krygier pokonał 3:2 Romana Grudnia, natomiast w finale Robert Zaborowski wygrał 3:1 z Ryszardem Łuczakiem.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przypomina, że od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 14 w hali lodowiska „Helena” przy ul. Karowej dostępne są boiska do koszykówki ulicznej, stoły do tenisa stołowego, bocce i gry planszowe. Sprzęt wypożyczany jest za okazaniem dokumentu tożsamości. MOSiR zaprasza dzieci i młodzież do korzystania ze sportowo-rekreacyjnej formy spędzenia wakacji.  MOSiR Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 7228