Tylko dwie organizacje z Polski biorą udział w Akceleratorze GlobalGiving!

Tylko dwie organizacje z Polski biorą udział w Akceleratorze GlobalGiving!
Fot. Adminstrator

Ponad 600 organizacji z 96 krajów i tylko dwie organizacje z Polski – w tym Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej. została zakwalifikowana do Akceleratora największej na świecie społeczności crowdfundingowej – GlobalGiving.

Żeby zrobić kolejny krok i dołączyć do organizacji partnerskich GlobalGiving Fundacja musi do 26 czerwca zebrać 5 tys. dolarów od minimum 40 darczyńców na swój projekt – na część rehabilitacyjną w Osadzie Janaszkowo.

– W crowdfundingu chodzi o to, żeby zachęcić jak najwięcej ludzi do wpłacania, chociażby niewielkich kwot na ważny cel. Dlatego właśnie prosimy przyjaciół i znajomych, aby wspierali nasz projekt wpłacając darowiznę i/lub bądź przekazali informację o naszym projekcie swoim znajomym. – podkreśla Zuzanna Janaszek – Maciaszek, Prezes Fundacji Podaj Dalej.

Jeżeli Fundacja Podaj Dalej osiągnie cel, GlobalGiving ułatwi nawiązywanie kontaktów z nowymi darczyńcami z całego świata (wiele korporacji, które chcą wspierać cele społeczne, przekazuje darowizny właśnie przez tę platformę). Fundacja będzie też mogła korzystać z nowoczesnych narzędzi i szkoleń, słowem – będzie mogła robić jeszcze więcej dobrego dla osób z niepełnosprawnością. Z góry dziękujemy za pomoc.

Więcej o projekcie można przeczytać oraz miejsce, gdzie można wpłacić darowiznę TUTAJ

Print Friendly, PDF & Email