Trening kreatywności

Trening kreatywności
Fot. Adminstrator

Trening kojarzy nam się z wysiłkiem fizycznym i z budowaniem masy mięśniowej, a tymczasem trenować, i to z powodzeniem, można także naszą kreatywność. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na pierwsze warsztaty w ramach cyklu „Trening kreatywności dla dorosłych i młodzieży”.

Okazja do relaksu, odprężenia się (a to w dzisiejszym zaganianym świecie jest bardzo pożądane), a przy tym możliwość twórczej pracy i rozwijania poczucia estetyki. To wszystko gwarantują popołudniowe warsztaty artystyczne „Trening kreatywności dla dorosłych i młodzieży”.

Podczas każdego ze spotkań będzie można zapoznać się z jedną techniką z zakresu sztuk plastycznych, a tym razem będzie to mozaika szklana.

Mozaikę szklaną tworzy się poprzez zestawianie ze sobą niewielkich elementów szklanych. Na efekt pracy największy wpływ ma dobór kolorów szkła oraz fugi. Podczas zajęć każdy z uczestników stworzy oryginalny obraz z kolorowego szkła i fugi. Praca ta może mieć również zastosowanie użytkowe.

– „Trening kreatywności dla dorosłych i młodzieży” to cykl kilku warsztatów plastycznych dla osób dorosłych i młodzieży. Jest to alternatywa dla osób, które nie uczestniczą w cotygodniowych zajęciach, a chciałyby rozwijać swoje umiejętności plastyczne. Zapraszamy także, aby przychodzić z dzieckiem i wspólnie wykonać mozaikową pracę – zachęcają organizatorzy.

Warsztaty odbędą się we wtorek 17.09.2019 r. w pracowni plastycznej CSE „Światowid”, pokój nr 45 (II piętro budynku) w godzinach od 17.00 do 18.30. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 20 zł od osoby. Płatne w kasie Kina Światowid w dniu warsztatów.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisy: e-mail paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl lub tel. 55 611 20 85.

Kolejne warsztaty w ramach treningu kreatywności planowane są w październiku.

Print Friendly, PDF & Email