Toruński Bon Turystyczny – kup teraz, wykorzystaj później

Toruński Bon Turystyczny – kup teraz, wykorzystaj później
Fot. mat. prasowe

Lokalna Organizacja Turystyczna w Toruniu i Urząd Miasta Torunia zachęcają do udziału w akcji „Toruński Bon Turystyczny – kup teraz, wykorzystaj później!”. Akcja odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Torunia.

Kampania ma wesprzeć branżę turystyczną z Torunia i okolic. Polega ona na sprzedaży bonów m.in. na usługi hotelarskie, gastronomiczne, wstęp do atrakcji turystycznych czy udział w zorganizowanych wycieczkach lub imprezach, które będzie można wykorzystać po wygaśnięciu pandemii COVID-19.

Bon ma zachęcić turystów do wykupienia usługi już dzisiaj i wykorzystania jej w wybranym przez siebie czasie, jednak nie krótszym niż do końca roku kalendarzowego.

Oferta kierowana jest nie tylko do potencjalnych turystów z regionu i innych miast, ale również do mieszkańców Torunia, którzy jako pierwsi będą odwiedzać obiekty turystyczne. Warto zakupić bon już teraz – ceny na bonach będą miały już naliczony rabat lub będą obejmowały dodatkowe usługi.

Instytucje i przedsiębiorców z branży, którzy chcą przystąpić do akcji zapraszamy do kontaktu z Lokalną Organizacją Turystyczną w Toruniu (e-mail: biuro@lottorun.pl, lub tel.: 666 881 793). Bony sprzedawane będą bezpośrednio przez dostawców usług i atrakcji.

Na stronie internetowej Lokalnej Organizacji Turystycznej opublikowana zostanie lista podmiotów, które przystąpiły do akcji.

Adrian Aleksandrowicz / torun.pl
Fot. mat. prasowe
Print Friendly, PDF & Email