Toruń: Świąteczny koncert dla seniora

Toruń: Świąteczny koncert dla seniora
Fot. Adminstrator

18 grudnia w CKK Jordanki odbędą się specjalne koncerty dla posiadaczy Toruńskiej Karty Seniora. Świąteczna gala operetkowa organizowana jest z okazji pierwszej rocznicy programu "Rodzina Razem – Toruń dla Pokoleń".

1 stycznia br. w Toruniu rozpoczęła się realizacja lokalnego programu „Rodzina Razem – Toruń dla Pokoleń”, którego celem jest  aktywizacja osób w wieku senioralnym (65+) oraz rodzin wielodzietnych (posiadających co najmniej troje dzieci) i integracja międzypokoleniowa.  W ramach programu wydawane są: Toruńska Karta Dużej Rodziny (TKDR) oraz TKS. 

Z okazji pierwszej rocznicy działania programu i wydawania Toruńskiego Karty Seniora w Centrum Kulturalno–Kongresowym na Jordankach odbędą się dwa koncerty: o godzinie 15:00 i 18:00,  w wykonaniu  artystów  scen poznańskich: Agnieszki Wawrzyniak – sopran, Karoliny Garlińskiej–Ferenc – sopran, Wiesława Paprzyckiego – baryton, Włodzimierza Kalemby – baryton oraz Bartosza Kuczyka – tenor.

W pierwszej części koncertu artyści wykonają program o charakterze gali operetkowo–musicalowej, w którym znajdą się największe przeboje tego gatunku m.in.: "Brunetki, Blondynki", "Gdybym był bogaczem" , "Co się dzieje oszaleje", "Usta milczą, dusza śpiewa" , "Nie czekaj mnie Argentyno". Natomiast w drugiej części koncertu artyści przeniosą widzów w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia i wykonają program pn. „Biesiada Wigilijna", w którym znajdą się najbardziej znane i lubiane kolędy i pastorałki.  

Fot.: torun.pl

  torun.pl Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17125 

Print Friendly, PDF & Email