Toruń: Spotkanie organizacji pozarządowych

Toruń: Spotkanie organizacji pozarządowych
Fot. Adminstrator

W piątek (25 października) z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego w toruńskim Dworze Artusa odbedzie się XX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Do udziału w rozmowach, spotkaniach i warsztatach organizatorzy zapraszają przedstawicieli pozarządówek.

Forum jest miejscem corocznego spotkania organizacji pozarządowych, okazją do wymiany doświadczeń, omówienia aktualnych problemów kujawsko-pomorskiego sektora pozarządowego oraz skorzystania z wiedzy i doświadczenia zaproszonych gości. Rozmowy i warsztaty prowadzone będą metodą otwartą na dyskusje.

Program tegorocznego forum, konsultowany wcześniej ze środowiskiem NGO, obejmuje warsztaty, dyskusje i debaty prowadzone przez ekspertów i praktyków. Rozmowy dotyczyć będą między innymi sposobów przeciwdziałania zmianom klimatu, pozyskiwania funduszy na działalność, dostępu do informacji publicznych, zasad tworzenia przyjaznego obywatelom prawa, a także public relations i skutecznej reklamy w internecie.

Na zakończenie dla uczestników spotkania przygotowano pokaz filmów zaangażowanych społecznie oraz spacer z przewodnikiem po toruńskiej starówce.

Organizację wydarzenia wspiera finansowo samorząd województwa.

Rejestracja i szczegóły na stronie forum-ngo.pl

Program wydarzenia – KLIKNIJ TU

Źródło: kujawsko-pomorskie.pl
Fot. Tymon Markowski
Print Friendly, PDF & Email