Toruń: Podziel się opiniami na temat ochrony zdrowia

Toruń: Podziel się opiniami na temat ochrony zdrowia

Jesteś mieszkańcem Torunia? Możesz podzielić się zdaniem na temat potrzeb zdrowotnych, stanu swojego zdrowia, jakości opieki medycznej czy dostępu do badań profilaktycznych. Urząd Miasta zachęca do wypełnienia ankiety i podzielenia się uwagami na temat ochrony zdrowia.

Jak zapewnia UM, ważne są wszystkie uwagi i spstrzeżenia mieszkańców, które mogą w przyszłości pomóc ocenić sytuację w ochronie zdrowia, jak i przyczynić się do poprawy polityki zdrowotnej w mieście. Ankieta jest częścią pierwszego etapu konsultacji społecznych w sprawie Strategii Polityki Zdrowotnej dla miasta Torunia na lata 2019–2025.

Kwestionariusz zawiera pytania dotyczące samooceny stanu zdrowia, stylu życia, oceny zaspokajania potrzeb zdrowotnych, a także wiedzy i potrzeb mieszkańców w zakresie profilaktyki.

Ankieta ma charakter nonimowy, jej wypełnienie zajmie maksymalnie 10 minut. Można ją znaleźć TUTAJ. Aby przejść do ankiety, należy kliknąć w znajdujący się po lewej stronie czerwony przycisk „Weź udział”. Badanie potrwa do 31 lipca br.

W kilku loalizacjach Torunia znaleźć można także papierową wersję:

– Punkt Informacyjny Urzędu Miasta – Centrum ul. Wały gen. Sikorskiego 8, od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00–17.00;

– Punkt Informacyjny Urzędu Miasta – ul. Grudziądzka 126b, od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00–17.00;

– Punkt Informacyjny Urzędu Miasta – Plaza ul. Broniewskiego 90, od wtorku do piątku w godzinach 11.00–19.00, w soboty 09.00–17.00;

– Punkt Informacyjny Urzędu Miasta – Podgórz ul. Poznańska 52, 87–100 Toruń, od poniedziałku do piątku w godzinach: 09.00–16.00;

– Punkt Informacyjny Urzędu Miasta – Rubinkowo ul. Dziewulskiego 38 (pętla autobusowa), od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00–17.00.

Po wypełnieniu ankiety, należy złożyć ją w punkcie, z którego została pobrana lub w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta Torunia.

Źródło: torun.pl

  Oprac. MM Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18475 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.