The Metropolitan Opera dla całej rodziny

The Metropolitan Opera dla całej rodziny
Fot. Adminstrator

To już ostatnia, w tym roku kalendarzowym, propozycja retransmisji nowojorskiej opery. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, zaprasza rodziny z dziećmi na „Zaczarowany flet”, jedną z najpiękniejszych operowych baśni świata.

W tym przedświątecznym czasie, pełnym pośpiechu i przygotowań, zapewne każdemu przyda się odrobina wytchnienia. Warto dać sobie i rodzinie, możliwość poczucia tego niezwykłego, magicznego czasu. Grudniowa retransmisja to świetna okazja, żeby w natłoku zajęć spędzić czas z bliskimi i idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy miłością do opery pragną zarazić swoje dzieci lub wnuki – prawdziwe przedstawienie familijne z barwnymi kostiumami, bajkowym librettem, akcentami komediowymi i wielkimi animowanymi lalkami, poruszanymi m.in. za pomocą powietrza (flet to przecież instrument dęty). Książę Tamino i jego przyjaciel, zabawny ptasznik Papageno, muszą przejść próby, by zyskać wtajemniczenie i nagrodę: miłość idealnej dziewczyny.

Zapraszamy w sobotę 7 grudnia na godzinę 18.55 do Kina Światowid. Mecenasem tegorocznych transmisji jest Grupa Lotos.

Cena biletów: 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy). Bilety można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30.

Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 56/76 lub mailowo pod adresem: kino@swiatowid.elblag.pl

Print Friendly, PDF & Email