Taniec synchroniczny na „Andrzejki w wodzie”

Taniec synchroniczny na „Andrzejki w wodzie”

Szukasz pomysłu na fajną andrzejkową imprezę? Lubisz pływać i nudzi Cię przelewanie wosku? W najbliższy piątek wybierz imprezę w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka i skorzystaj z wielu atrakcji.

MOSiR w Elblągu zaprasza na jedyną taką imprezę andrzejkową w naszym mieście. W piątek, 29 listopada, w przeddzień imienin Andrzejów, Dolinka zamieni się w muzyczny parkiet, wypełniony nie tylko energetyczną muzyką, ale i wyjątkowymi występami. Ci, którzy się do nas wybiorą będą mieli okazję zobaczyć na żywo pokaz tańca synchronicznego w wykonaniu najlepszych tancerek z gdyńskiego klubu Delfin.

Taniec w wodzie jest synonimem naturalnego piękna, gracji, a także wytrzymałości fizycznej oraz gibkości. Dziewczyny swoje umiejętności zdobyły pod okiem byłej Reprezentantki Kadry Narodowej w Pływaniu Synchronicznym, wielokrotnej medalistki Mistrzostw Polski – Magdaleny Kalinowskiej. W sumie odbędą się trzy pokazy: solo, duet oraz team.

Ponadto zaplanowane są rożnego rodzaju konkursy i animacje, z których każdy będzie mógł skorzystać. A w przerwach między tańcami i konkursami można będzie odpocząć w strefie chill out, przy niecce basenu sportowego, a w której znajdą się leżaki i stoliki. Proponujemy zabrać ze sobą wszelkiego rodzaju dmuchańce, ponieważ w basenie sportowym wydzielimy strefę zabaw i relaksu.

W trakcie imprezy będzie można skorzystania z bufetu, który zaserwuje kolorowe, bezalkoholowe drinki. Do tego będą ciepłe i zimne napoje, desery i szybkie dania. Prosimy pamiętać o zabraniu karty płatniczej lub ewentualnie gotówki.

Impreza rozpocznie się o godz. 20, a skończy o 23. Koszt biletu na całą imprezę to 20 zł. Bilety dostępne w kasie CRW Dolinka. Uwaga: liczba miejsc ograniczona, więc zachęcamy do szybkiego zakupu.

MOSiR