Szukamy Mistrzów na torze łyżwiarskim „Kalbar”

Szukamy Mistrzów na torze łyżwiarskim „Kalbar”
Fot. nadesłane

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł ponownie zapraszają dzieci do udziału w zawodach w łyżwiarstwie szybkim „Szukamy Mistrzów”. Impreza przeniesiona z 29 grudnia ubiegłego roku, odbędzie się w najbliższą sobotę (5 stycznia ) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.

Zawody w łyżwiarstwie szybkim z cyku „Szukamy Mistrzów” mogą stać się szansą dla najmłodszych mieszkańców Elbląga, by rozpocząć wspaniałą przygodę ze sportem, a kto wie, czy dla kogoś nie stanie się to początkiem prawdziwej światowej kariery. Zawody zostały podzielone na starty dla amatorów jak i zawodników już trenujących.

Zawody rozegrane zostaną w sobotę ( 5 stycznia) o godz. 10:00 na Torze Łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola 8. Zgłoszenia przyjmowane będą już od godziny 9:00 w biurze zawodów mieszczącym się na torze łyżwiarskim. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest dostarczenie do organizatorów podpisanego przez rodziców lub prawnych opiekunów oświadczenia dotyczącego zgody na udział w zawodach oraz warunkach zdrowotnych dziecka. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku obfitych opadów deszczu w dniu zawodów, z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom zawodów, mogą one zostać odwołane.

Organizatorami zawodów łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów” są: Urząd Miejski w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł . Więcej informacji o zawodach oraz regulamin dostępny jest na stronie TUTAJ.

MOSiR

Print Friendly, PDF & Email