Spotkania z muzyką na lodzie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wyszedł z nową propozycją dla miłośników dobrej muzyki i jazdy na łyżwach.  Po feriach planuje przeprowadzić na lodowisku przy ul. Karowej cykl imprez pod nazwą „Spotkania z muzyką na lodzie”.

Oferta skierowana jest do tych osób, które chcą spędzić aktywnie czas w miłym muzycznym nastroju. Podczas jazdy na łyżwach prowadzone będą audycje, w których przybliżana będzie twórczość polskich i światowych gwiazd.

Pierwsze pilotażowe „Spotkanie z muzyką na lodzie” odbędzie się w poniedziałek 2 lutego o godz. 19:00. Tematem przewodnim będzie twórczość Czesława Niemena. O tyle nie przypadkowo, że w styczniu minęła rocznica śmierci tego wyjątkowego artysty.
Bilety na „Spotkania z muzyką na lodzie” będą kosztować tyle samo, co na zwykłe wejście, czyli 6zł. Będzie można je nabyć tuż przed wejściem. Jeśli pomysł się przyjmie już niedługo MOSiR przeprowadzi kolejne edycje spotkań.

Więcej informacji będzie można znaleźć na stronie [url]http://www.mosir.elblag.eu[/url].
  Oprac. AŚ Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 3283

Print Friendly, PDF & Email