Spotkania z muzyką na lodzie na zakończenie ferii

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich elblążan na drugą imprezę z cyklu „Spotkania z muzyką na lodzie”, która odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19:30 na lodowisku przy ul. Karowej. Tym razem tematem przewodnim będzie muzyka z musicalu „Skrzypek na dachu” z muzyką Jerry’ego Bocka.

Pierwsza impreza z cyklu „Spotkania z muzyką na lodzie” rozpoczęła tegoroczne ferie zimowe. Jej tematem przewodnim była twórczość Czesława Niemena. Przedsięwzięcie zebrało dobre komentarze, stąd MOSiR postanowił przygotować kolejną propozycję, tym razem na zakończenie ferii.

Ideą spotkań z muzyką na lodzie jest połączenie aktywnego wypoczynku z przybliżaniem twórczości, która zapisała się w historii świata muzycznego. Podczas jazdy na łyżwach prowadzone będą audycje, w których przybliżana będzie twórczość polskich i światowych gwiazd. Będą to utwory, które łączą pokolenia. Imprezy mają być alternatywą do propozycji muzycznych, które na co dzień towarzyszą użytkownikom ślizgawki.

Bilety na „Spotkania z muzyką na lodzie” będą kosztować tyle samo, co na zwykłe wejście, czyli 6zł. Będzie można je nabyć tuż przed wejściem. Więcej informacji będzie można znaleźć na stronie [url]http://www.mosir.elblag.eu[/url].
  Oprac. AŚ Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 3320

Print Friendly, PDF & Email