Sport: Zimowe szaleństwo dla niepełnosprawnych

Sport: Zimowe szaleństwo dla niepełnosprawnych

W dniach 10–20 grudnia 2017 Polski Związek Sportu Osób Niepełnosprawnych START organizuje w Białce Tatrzańskiej ogólnopolski obóz zimowy dla osób niepełnosprawnych.

Do udziału w obozie kwalifikuje aktualne orzeczenie o niepełnosprawności oraz zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań do podejmowania narciarstwa zjazdowego. Kopię obu dokumentów należy przekazać organizatorowi na miejscu w pierwszym dniu obozu. Ponadto, w obozie uczestniczyć mogą jedynie osoby, które w tym roku nie brały udziału w obozie finansowanym z tego samego źródła i nie są w kadrze narodowej jakiejkolwiek dyscypliny (w razie wątpliwości proszę dzwonić do Związku).

Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń oraz możliwość przydzielenia do odpowiedniej grupy narciarskiej. Zgłoszenia należy składać na adres mail: piotr.u.awf@gmail.com

Organizatorzy zapewniają: noclegi: w apartamentach – pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wyżywienie (śniadanie + obiadokolacja), karnet narciarski, 2 godz. zajęć narciarskich z instruktorem na stoku,ubezpieczenie NNW, wycieczkę na termy (zalecamy zabranie stroju kąpielowego).

We własnym zakresie: dojazd na miejsce obozu i powrót oraz sprzęt narciarski.

Więcej szczegółów TUTAJ

  AG Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16481 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.