Sport: Turniej judo w Koninie

Sport: Turniej judo w Koninie

W niedzielę późnym wieczorem 14 zawodników naszego klubu wraz z opiekunami wróciło z Konina, gdzie odbył się Ogólnopolskiego Turnieju Judo Osób Niepełnosprawnych. W turnieju wzięli udział judocy z następujących klubów: UKS Ada Judo Fun – GDAŃSK, Akademia Judo Poznań, Ostrowia –Ostrowiec Świętokrzyski, IKS Atak Elbląg i gospodarze UKS ‘’Górnik’’– Konin.

– Turnieje są bardzo ważne w życiu każdego sportowca, ponieważ są podsumowaniem ciężkiej pracy na treningach, ale także elementem integracji klubów i zawodników. Dlatego dziękujemy bardzo organizatorom za zaproszenie, a w szczególności Panu Markowi Grabowskiemu za miłe przyjecie naszej ekipy, nocleg i sobotnią integracje – podsumowuje Aneta Rękas – Woźna, dyrektor IKS „Atak” Elbląg.

Po zaciętych i pełnych emocji walkach, które judocy stoczyli w odpowiednich dla siebie grupach sprawnościowych nasi zawodnicy wywalczyli następujące medale:

7 ZŁOTYCH: Anna Rybicka, Weronika Fercho, Marcin Liszcz, Mirek Kostka, Dastin Kulik, Marek Chrust, Michał Weroński.

5 BRĄZOWYCH: Maria Mierzwińska, Kamil Grdeń, Adam Wiśniewski, Agnieszka Strąk, Mateusz Bielecki.

1 BRĄZOWY: Michał Warno

V MIEJSCE: Daniel Dawid

Obecnym trenerem sekcji judo jest Katarzyna Wanatowska, której klub dziękuje za przygotowanie, zaangażowanie i opiekę nad zawodnikami.

– Podczas wyjazdu Panią trener wspierali również Marek Rybicki i Dariusz Fercho, którym także serdecznie dziękujemy – dodaje pani dyrektor.

  RS Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 15855 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.