Sport: Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym – trwają zapisy

Sport: Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym – trwają zapisy

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” oraz Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo– Rehabilitacyjne „Start” po raz kolejny zorganizują mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym   niepełnosprawnych. Tegoroczne zawody potrwają od 24 do 26 sierpnia.

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych odbędą się po raz dziesiąty. Tym razem kolarze pojadą trasą Wieprz – Nidek – Rzyki (woj. małopolskie). Aktualnie trwają zapisy. Można ich dokonywać mailowo, wysyłając zgłoszenie na adres startbieslko@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 570 559 544. Zapisów dokonać można także kontaktując się z klubem, w którym osoba chętna do startu jest zrzeszona.

Pierwszego dnia zawodnicy zostaną zakwaterowani i przejdą obowiązkową odprawę techniczną. Drugiego zaplanowany jest wyścig ze startu wspólnego. Start o godz. 10:00 (zbiórka zawodników w strefie startu godzinę wcześniej). Ostatni dzień mistrzostw Polski to indywidualna jazda na czas. Pierwszy z kolarzy wystartuje o godzinie 13:15. Ptronat Honorowy nad zawodami objął Polski Komitet Paraolimpijski.  

Źródło: pzsnstart.eu 

  oprac. MM Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18488