Ministerialne środki do wzięcia

Ministerialne środki do wzięcia

Minister Sportu i Turystyki ogłosił nabór wniosków do „Programu Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2019 r.” w ramach rozwijania sportu ON. Budżet na realizację Programu wynosi 18 700 000 zł.

Głównym jego celem jest tworzenie optymalnych warunków umożliwiających osobom niepełnosprawnym zwiększanie uczestnictwa w różnych formach aktywności sportowej, włączenie w główne nurty życia społecznego oraz wyrównanie szans w dostępie do przestrzeni publicznej w obszarze sportu.

Wniosek wraz z załącznikami należy wypełnić w systemie Amodit dostępnym na stronie wnioski.msit.gov.pl.

Przed jego wypełnieniem warto zapoznać się z Decyzją nr 53 Ministra Sportu i Turystyki z 26 października w sprawie ogłoszenia „Programu Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2019 r". Jest ona dostępna w biuletynie informacji publicznej Ministerstwa.

Wypełniony wniosek wraz z załącznikami należy wydrukować i podpisać. Dokumenty można wysłać w systemie Amodit oraz pocztą na adres Ministerstwa do 30 listopada br.

Ewentualne pytania w zakresie Programu należy kierować do pracowników Departamentu Sportu dla Wszystkich (tel. 22 24 43 105 lub 22 24 43 129).

Źródło: msit.gov.pl

  Oprac. Red. Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 19178 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.