Sport: III edycja konkursu stypendialnego Funduszu Natalii Partyki

Sport: III edycja konkursu stypendialnego Funduszu Natalii Partyki

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią Biedronka uruchomił III edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z różnego typu trudnościami w rozwoju kariery. Jest to jeden z niewielu programów tego typu w Polsce.

W dwóch edycjach Konkursu stypendia zdobyło już 22 utalentowanych sportowców. Stypendyści Funduszu to m.in. Bartosz Tyszkowski – zdobywca srebrnego medalu w pchnięciu kulą podczas Igrzysk Paraolimpijskich w RIO, Maria Andrejczyk, która z sukcesem zakończyła udział w olimpiadzie w Brazylii, zajmując czwartą pozycję w konkursie rzutu oszczepem, a Dominik Bury – młody Mistrz Polski 2016 w biegach narciarskich stylem klasycznym otrzymał wsparcie po raz drugi.

Ten wyjątkowy program wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania treningów lub startu w zawodach. Każde stypendium w ramach Funduszu to 10 000 zł na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych. Na zgłoszenia czekamy do 26 września.

Zależy nam, by dotrzeć z informacją o programie do utalentowanych sportowo osób w wieku 17–22 lata. Będziemy wdzięczni za publikację informacji o naborze na Państwa stronie internetowej. Informację o III edycji wraz z historiami stypendystów przesyłam w załączeniu.

  Anna Koseska Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16360