Sport: Avalon Extreme na XIII Dniach Biznesu w Sporcie 2017

Sport: Avalon Extreme na XIII Dniach Biznesu w Sporcie 2017

„Avalon Extreme – Zwycięstwo zaczyna się od upadku”. Taki był temat przewodni panelu dyskusyjnego podczas Dni Biznesu w Sporcie 2017 z udziałem koordynatora oraz ambasadora projektu, Tomasza Bidusia. 

Dni Biznesu w Sporcie to cykliczna konferencja poświęcona szeroko rozumianemu zarządzaniu w sporcie. XIII edycja wydarzenia odbyłą się w dniach 5–7 grudnia w Szkole Głównej Handlowej. Wśród panelistów znajdują się przedstawiciele związków sportowych, klubów, firm promujących się przez sport, organizatorzy imprez oraz dziennikarze sportowi.

W panelu poświęconym Avalon Extreme wział udział m.in. Tomasz Biduś, koordynator i ambasador projektu.
– Sporty ekstremalne są w naszym DNA, dlatego przy każdej okazji dzielimy się doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie profesjonalnej komunikacji przez sport. Avalon Extreme to unikalny projekt w skali naszego kraju. Przełamujemy stereotypy na temat niepełnosprawności oraz inspirujemy do uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności. Uczestników naszego spotkania będziemy chcieli wprowadzić w nasz ekstremalny świat – powiedział Tomasz Biduś.

  Bartosz Sosnówka Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17089