Społeczeństwo: Udokumentuj samodzielność osób z Zespołem Downa i zgarnij nagrody

Społeczeństwo: Udokumentuj samodzielność osób z Zespołem Downa i zgarnij nagrody

Zbliża się Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „Tęcza”zaprasza do udziału w konkursie fotograficzno–filmowym.Zgłoszenia przyjmowane są do 13 marca. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować zdjęcia lub film dotyczący samodzielności osób z Zespołem Downa oraz radości, jaką ona daje. Każda osoba może wziąć udział w obydwu kategoriach, w kategorii „Fotografia” każdy uczestnik może zgłosić 3 zdjęcia, a w kategorii „Film” jeden film.

W konkursie mogą wziąć wszyscy związani z osobami z ZD: opiekunowie, przyjaciele i rodziny a także osoby z ZD. W konkursie mogą wziąć udział osoby indywidualne oraz grupy, liczące maksymalnie 3 członków również przedstawiciele instytucji zajmujących się edukacją i terapią osób z ZD – nauczycieli, terapeutów ze szkół, WTZ–ów, ŚDS–ów. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą opiekuna.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z treścią regulaminu i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Prace konkursowe i formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres mailowy: sto.tecza@gmail.com

REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIOWA dostępna TUTAJ

  Oprac. AG Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17654 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.