Społeczeństwo: Noworoczne postanowienia elblążan

Społeczeństwo: Noworoczne postanowienia elblążan

Koniec grudnia i początek stycznia to czas, w którym zazwyczaj postanawiamy zmienić nasze życie. Zapytaliśmy mieszkańców Elbląga o to, co planują w 2018 roku.

Eugeniusz Szamp

Gdy człowiek ma prawie 70 lat, jedno jest najważniejsze – przeżyć w dobrym zdrowiu. Swoje największe postanowienie już zrealizowałem: zrzuciłem zbędne kilogramy. Zbiłem wagę ze 123 kilogramów do 75, nie mam dzisiaj żadnych chorób. Teraz pozostaje mi utrzymać tę wagę, taką mam misję.

Jadwiga Semkiw

Ten rok był bardzo ciężki i dużo się działo, dlatego mam nadzieję, że przyszły będzie spokojniejszy i po prostu lepszy. Nie mam żadnych specjalnych planów i postanowień noworocznych. Chciałabym więcej czasu spędzać z rodziną: z moimi córkami, które od dawna są już „na swoim”, z wnuczkiem, który rośnie jak na drożdżach. W natłoku codziennych obowiązków brakuje na to czasu i w nadchodzącym roku chciałabym to zmienić.

Adam Turulski

Nie zastanawiam się nad postanowieniami noworocznymi. Chcę kupić w przyszłym roku nowy samochód, więc muszę na to zapracować i zarobić – taki jest plan. Poza tym dobrze byłoby wyrobić formę i zadbać o sylwetkę, o tym też myślę.

Edyta Woźniczko

Po skończeniu pierwszego etapu studiów planuję wybrać się na ciekawe studia magisterskie. Licencjat mnie nie satysfakcjonuje,  chciałabym zdobywać wiedzę i uczyć się nowych rzeczy. Marzę o zwiedzaniu ciekawych zakątków świata, chciałabym też nauczyć się języka hiszpańskiego, ale nie wiem, czy w najbliższym czasie mi się to uda. Najpierw muszę sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego i przede wszystkim zaoszczędzić trochę pieniędzy. Moim noworocznym postanowieniem jest zebranie środków na podróżowanie. Mam dobrą motywację na ten rok i wiem, że uda mi się to zrobić.

Naszym Czytelnikom życzymy wytrwałości w realizacji postanowień noworocznych, wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, a także jak najwięcej radosnych chwil w nadchodzącym roku.

  Red. Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17238 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.