SOSW nr 2 gra dla WOŚP

SOSW nr 2 gra dla WOŚP
Fot. RS

Po raz kolejny Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy numer 2 dokłada swoją cegiełkę do zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczne granie zaplanowano na piątek (10 stycznia).

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 gra z WOŚP od lat. W zeszłym roku placówka pobiła rekord – z pomocą uczniów, ich bliskich, sponsorów i sympatyków ośrodka zebrano ponad 6600 złotych.

– Wielkie serce jest w każdym z nas. Ono czasami jest trochę ukryte przez jakieś niepokoje, stres, lęki, zabieganie w codziennym życiu, ale wszyscy je mamy. Wokół nas jest bardzo dużo dzieci, w tym chorych, więc wiemy, że trzeba robić wszystko, by je wspierać – mówiła podczas 27. Finału WOŚP Marzena Żachowska, pedagog w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Podczas 28. Finału WOŚP SOSW nr 2 tradycyjnie zapewni moc atrakcji. W programie przewidziano m.in. licytacje voucherów (w tym lot szybowcem, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie), kawiarenkę i wiejskie jadło, występ magika, pokazy artystyczne, gry, zabawy i wiele innych.

– Zabierzcie rodziny, znajomych, sąsiadów. Nie może Was  zabraknąć! – zachęcają pracownicy SOSW nr 2.

Print Friendly, PDF & Email