Siódma aukcja dzieł sztuki na rzecz MDK-u

Siódma aukcja dzieł sztuki na rzecz MDK-u

Już po raz siódmy Młodzieżowy Dom Kultury organizuje Aukcję Dzieł Sztuki Wizualnej. To coroczne spotkanie, które przyciąga przyjaciół i sympatyków MDK, stało się już tradycją placówki. Najbliższa aukcja odbędzie się 10 listopada o godz. 18.00.

– Nasza aukcja jest też gratką dla miłośników i kolekcjonerów sztuki. Udział w licytacji jest bowiem nie tylko szansą na zrobienie szlachetnego uczynku, ale i nietuzinkową okazją, aby stać się posiadaczem dzieła po atrakcyjnej cenie – wyjaśnia Marta Makowska z Młodzieżowego Domu Kultury.  

W licytacji weźmie udział 19 prac, które przekazali: Łucja Biedunkiewicz, Mirosław Czarny, Jerzy Domino, Janusz Hankowski, Paweł Nieczuja – Ostrowski, Anna Panek, Ewa Prelewska, Zygmunt Prończyk, Halina Różewicz –  Książkiewicz, Katarzyna Smeja – Skulimowska, Mariusz Stawarski, Sławomir Zawistowski, Anna Kołecka oraz prace dzieci i młodzieży pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Imprezę, jak co roku poprowadzi Zbigniew Jankowski.

Pozyskane w ten sposób środki przeznaczone zostaną na rzecz działań merytorycznych Młodzieżowego Domu Kultury.


  Oprac. AŚ Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 4470