Seniorze - w każdy wtorek wybierz „Kierunek: Zdrowie”

Seniorze - w każdy wtorek wybierz „Kierunek: Zdrowie”
Zapraszamy wszystkich seniorów do udziału w spotkaniach

Pod hasłem „Ruszaj się i ciesz się zdrowiem” już w najbliższy wtorek – 23 kwietnia rozpocznie się trzeci cykl popularnych wśród elbląskich seniorów bezpłatnych spotkań w ramach kampanii prozdrowotnej pn. „Kierunek: Zdrowie”.

Podczas pierwszego spotkania seniorzy dowiedzą się co robić, aby mieć zdrowe serce. Wykład na ten temat poprowadzi Pani Krystyna Karaś – lekarka pracująca na II Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Endokrynologicznym i Diabetologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Będą również zajęcia ruchowe, przygotowane przez Panią Ewę Kalkę ze Szkoły Tańca & Agencji Artystycznej „Broadway“ oraz degustacja zdrowej żywności.

Spotkanie odbędzie się w godz. 13.00 – 15.00 w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135. Z uwagi na charakter zajęć prosimy o luźny, sportowy ubiór i obuwie.

Organizatorem kampanii jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów, a partnerem Szpital Miejski im. św. Jana Pawła II oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Print Friendly, PDF & Email