Senior: Ukończyłeś 55 lat? Możesz taniej zwiedzać świat

Senior: Ukończyłeś 55 lat? Możesz taniej zwiedzać świat

Magiczny wiek 55 lat to nie powód do zmartwień lecz radości. Po jego przekroczeniu można korzystać z atrakcyjnych cenowo ofert turystycznych i podróżować po ciepłych krajach Europy kiedy w Polsce mróz i śnieg daje się we znaki.

Warto poszukać biur podróży które w swojej ofercie mają specjalne programy senior 55+. Kreta, Rodos czy Korfu to miejsca warte zwiedzenia i korzystne cenowo. Kiedy w Polsce temperatura spada poniżej zera, nic tak nie cieszy i poprawia humoru jak krótkie wakacje w ciepłych krajach. Słońce a z nim witamina D, odpoczynek na plaży czy świeże powietrze jest szczególnie istotne dla osób w podeszłym wieku. Tygodniowe wakacje to koszt rzędu około 1300zł. Zazwyczaj biura oferują w cenie pakietu oprócz standardowych świadczeń takich jak przelot, transfer, zakwaterowanie czy wyżywienie all inclusive także ubezpieczenie i opiekę w języku polskim tak więc seniorzy nie będą czuli skrępowania z powodu barier językowych. 

  Oprac. AK Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 15070 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.