Rzeszów: Konkurs dla seniorów online

Rzeszów: Konkurs dla seniorów online
Fot. Pixabay

Wypożyczalnia Główna Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 33a organizuje ciekawy konkurs dla seniorów działających w Klubie Miłośników Kultury, Literatury i Biblioteki.

Konkurs „Wielki test wiedzy o Irenie i Władysławie Andersach” odbędzie się 30 listopada 2020 r. i będzie miał formę internetową.

Konkurs ma charakter edukacyjny i rozrywkowy oraz ma na celu:

przybliżenie postaci Ireny Anders na pamiątkę jej 100. rocznicy urodzin oraz gen. Władysława Andersa w 50. rocznicę śmierci,
zapewnienie seniorom rozrywki i zdobycie dodatkowej wiedzy,
przypomnienie członkom Klubu o jego funkcjonowaniu i prowadzonej działalności (chociaż w innej formie) także w czasie zamknięcia Wypożyczalni z powodu pandemii,
zdobycie ciekawych nagród.

Każdy z uczestników otrzyma drogą e-mailową test z 25 pytaniami i dwoma wersjami odpowiedzi: prawidłowej i błędnej. Zadaniem uczestników będzie właściwe wybranie jednej z odpowiedzi (a lub b). Wszystkie 25 odpowiedzi należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: wg@wimbp.rzeszow.pl.

W konkursie przewidziano  8 nagród w postaci kart prezentowych do Empiku o wartości 50 zł każda. Otrzymają je te osoby, które zgromadzą najwięcej punktów podczas rozwiązywania zadań konkursowych i równocześnie najszybciej nadeślą odpowiedzi w dniu 30.11.2020 r. Maksymalnie można zdobyć 25 punktów.

Print Friendly, PDF & Email