Ruszyła XIX edycja konkursu „Barwy Wolontariatu”

Ruszyła XIX edycja konkursu „Barwy Wolontariatu”

Konkurs skierowany jest do wolontariuszy, osób korzystających z ich pomocy, przedsiębiorstw, które realizują program wolontariatu pracowniczego, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontarystyczny w Polsce.

Wolontariat nigdy nie przemija i zawsze jest czas oraz potrzeba pomocy drugiemu człowiekowi, a także bycia aktywnym obywatelem w swoim środowisku lokalnym jak i na arenie międzynarodowej. W trosce o dalszy rozwój wolontariatu w naszym kraju oraz chcąc uhonorować tych, którzy zdecydowali się włączyć w działalność wolontarystyczną, kolejny już raz organizowany jest konkurs „Barwy Wolontariatu”.

– Jesteśmy pewni, że konkurs stworzy możliwość do zaprezentowania ciekawych sylwetek wolontariuszy, wyjątkowych akcji wolontarystycznych, podzielenia się swoimi refleksjami na temat tej formy działalności. Serdecznie zapraszamy wszystkich wolontariuszy, instytucje organizujące pracę wolontariuszy, osoby i placówki korzystające z ich pomocy do wzięcia udziału w konkursie – zachęca Laura Mickiewicz z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.

Zgłoszenia nadsyłać można do 14 listopada br. na adres:

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu

ul. Związku Jaszczurczego 17/26 , 82-300 Elbląg.

Można też zrobić to osobiście w biurze Centrum lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: wolontariat@centrumelblag.pl,

Załączniki do konkursu: