Ruszył konkurs na najlepszą bydgoską inicjatywę pozarządową

Ruszył konkurs na najlepszą bydgoską inicjatywę pozarządową
Fot. bydgoszcz.pl

Bydgoszcz zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt. „Przechodzący przez rzekę”. – Szukamy najlepszych bydgoskich inicjatyw pozarządowych 2019 roku – zaznaczają organizatorzy. Celem konkursu jest promowanie organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz inicjatyw wspólnych i ich działań na terenie Bydgoszczy.

W ramach konkursu zostaną przyznane nagrody pieniężne za najlepszą inicjatywę 2019 roku oraz za najlepszą inicjatywę partnerską 2019.

Konkurs organizowany jest przez Miasto i Radę Działalności Pożytku Publicznego. Tytuł najlepszej inicjatywy pozarządowej oraz najlepszej inicjatywy partnerskiej zostanie przyznany przez kapitułę konkursową.

Każdy może zgłosić inicjatywę do konkursu. – Na zgłoszenia czekamy do 6 marca. Wypełnioną kartę należy przesłać na adres e-mail: ngo@um.bydgoszcz.pl lub w wersji papierowej przekazać do kancelarii Urzędu Miasta Bydgoszczy – informuje Rada Działalności Pożytku Publicznego.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas V Bydgoskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się 24 marca w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Oprac. Red.
Fot. i źródło: bydgoszcz.pl
Print Friendly, PDF & Email