Razem nadajmy TON!

Razem nadajmy TON!

Już po raz 27. ERKON organizuje w Elblągu Tydzień Osób Niepełnosprawnych. Jest to szczególny czas, w którym łączymy się razem pokazując, że osoby niepełnosprawne potrafią ożywić miasto i świetnie się przy tym bawić. Bądźcie z nami!

Obchody rozpoczną się 5 czerwca, a zainauguruje je, wpisany już w tradycję Tygodnia Osób Niepełnosprawnych, przemarsz ulicami miasta, w którym udział biorą osoby z niepełnosprawnością, ludzie z organizacji działających na ich rzecz oraz wszyscy chętni.

Zaplanowaliśmy również rodzinny piknik na terenie Bażantarni, gdzie będzie można nie tylko podziwiać uroki Wysoczyzny Elbląskiej, ale również spędzić czas w miłym gronie, biorąc udział w konkurencjach sportowych i zabawach.

Nie może zabraknąć oczywiście głównej atrakcji całego wydarzenia, czyli organizowanego co roku festynu. Na uczestników imprezy będą czekały przeróżne zespoły umilające czas w rytmie dobrej muzyki oraz moc innych atrakcji. Będzie to świetna okazja, aby bliżej się poznać.

Każdy może razem z nami nadać TON. Osoby i podmioty, które chcą włączyć się w organizację wydarzenia, mogą nadsyłać propozycje działań lub wsparcia do dnia 15.05.2019 r:

– drogą mailową na adres: erkon@softel.elblag.pl

– telefonicznie pod numerem 55 232 69 35

– osobiście w siedzibie Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych (ul. Hetmańska 28).