"Rasowy thriller" - najnowsza książka Agnieszki Pietrzyk

"Rasowy thriller" - najnowsza książka Agnieszki Pietrzyk

Blok z wielkiej płyty, jedenaście kondygnacji, sześćdziesiąt cztery mieszkania, prawie dwustu lokatorów. W wigilijny wieczór wszyscy oni dowiadują się, że są zakładnikami, a próba wyjścia z wieżowca oznaczać będzie śmierć. Tak oto rysuje się fabuła najnowszej książki Agnieszki Pietrzyk „Zostań w domu”, która ukazała się właśnie nakładem wydawnictwa „Czwarta strona”.

Jak bezpiecznie czujesz się we własnym mieszkaniu? Na to pytanie będą musieli sobie odpowiedzieć bohaterowie nowego thrillera Agnieszki Pietrzyk, którzy w mroźną i śnieżną zimę podczas Wigilii stają się zakładnikami jedenastokondygnacyjnego bloku z wielkiej płyty. Nie mają wyjścia, z bloku w dniu kiedy „rodzi się Pan” im grozi śmierć.

Zwyczajni ludzie stają w obliczu niewyobrażalnego zagrożenia, wielopokoleniowe rodziny zostają uwięzione w czterech ścianach. Jakie tajemnice rodzinne wyjdą na jaw pod presją strachu i terroru?

Na zewnątrz trwa mroźna i śnieżna zima. Przed komisarzem Kamilem Soroką stoi trudne zadanie, musi bowiem ustalić, kim są bezwzględni sprawcy, oraz uwolnić zakładników. Czeka go przy tym rywalizacja z inspektorem Semeniukiem przysłanym z Wrocławia wraz z oddziałem antyterrorystycznym.

Obaj spróbują poradzić sobie z zamachem, jakiego jeszcze nie było. Oni oraz mieszkańcy elbląskiego wieżowca, których życie nigdy już nie będzie takie samo

– czytamy w opisie książki od Wydawcy.

Książka dostępna jest już w dobrych księgarniach.

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.