Przed nami zgrupowanie ampfutbolowych juniorów

Przed nami zgrupowanie ampfutbolowych juniorów
Fot. Amp Futbol Polska

W dniach 8-9 sierpnia w Zielonce (k. Warszawy) spotkają się młodzi adepci ampfutbolu w Polsce. Pod okiem trenerów będą oni doskonalić swoje piłkarskie umiejętności.

– Program Junior Amp Futbol cieszy się coraz większą popularnością. Dzieci i młodzież z całej Polski przyjadą do podwarszawskiej Zielonki na treningi ampfutbolowe (odmiana piłki nożnej dla osób po amputacjach i z wadami kończyn). Będzie to świetna okazja do rozmowy z zawodnikami, poznanie ich historii, a także rodzicami, którzy dumnie przyglądają się treningom swoich pociech. Trenerami juniorskiej drużyny są Przemysław Świercz, kapitan seniorskiej reprezentacji Polski w ampfutbolu oraz Marek Dragosz, selekcjoner kadryl – mówi Artur Kurzawa, rzecznik prasowy Amp Futbol Polska.

Plan treningów:

  • Sobota: 12:30-14:00, 18:00-19:30 (dodatkowo o 16:00 odbędą się warsztaty mentalne z kapitanem reprezentacji, Przemysławem Świerczem);
  • Niedziela: 9:30-11:00 (w trakcie treningu rozegrany zostanie mecz z Futbolową Bandą, warszawską akademią dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi).
Fot. i źródło: Amp Futbol Polska
Print Friendly, PDF & Email