Pracowity październik siatkarzy “Ataku”

Brązowy medal w Warszawie
  Październik dla elbląskich siatkarzy zaczął się Finałowym Turniejem Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Niepełnosprawnych. Odbył się w Warszawie w dniach 8-11.X.2004. W finale wzięło udział 6 drużyn: Start Łódź, KSN Start Warszawa, Atak Elbląg, Start Zielona Góra, Start Wrocław, KSN Start Dzierżoniów. Elblążanie w końcowej klasyfikacji zajęli 3. miejsce. Lepsi okazali się siatkarze z Łodzi i Warszawy.

Druga lokata zdobyta u siebie
  Tydzień później Integracyjny Klub Sportowy „Atak” zorganizował w Elblągu Turniej Finału Mistrzostw Polski w Siatkówce na Siedząco. Siedem drużyn klubowych rywalizowało na hali SP 12 przy ulicy Zajchowskiego 12. Tym razem elbląska drużyna zajęła drugie miejsce. Pierwsza lokata przypadła UKS-owi Poznań.

Gościnnie w Lipsku
   Między 20. a 24. października w Lipsku odbył się Drużynowy Puchar Europy w Siatkówce na Siedząco. Wystąpiło w nim 10 czołowych klubów siatkarskich, w składach mieszanych –   zawodnicy sprawni i niepełnosprawni. Dodatkowo udział wzięły reprezentacje Polski i Rosji. W kadrze naszego kraju nie zabrakło elblążan – Tomasza Woźnego, Jarosława Czyżewskiego i Jana Maliszaka. Czołowe miejsca zajęły kolejno: Fantomi (Bośnia), Speed Sarajewo (Bośnia), Bayer Leverkusen (Niemcy).
Reprezentacja Polski zakończyła turniej na 10 miejscu.