Pozarządowo: FISE zaprasza na warsztaty o kampaniach społecznych

Pozarządowo: FISE zaprasza na warsztaty o kampaniach społecznych

Fundacja Inicjatyw Społeczno–Ekonomicznych (FISE) zaprasza w piątek 8 czerwca 2018 wszystkie organizacje pozarządowe z Elbląga i okolic na spotkanie warsztatowe poświęcone tematowi planowania i tworzenia kampanii społecznych, czyli jednego z ważnych narzędzi wprowadzania powszechnej zmiany wiedzy, postaw, świadomości.

W programie warsztatu znajdą się następujące tematy:

– Co to jest kampania społeczna?

– Jak zaplanować kampanię społeczną?

– Jak napisać brief reklamowy?

– Jak korzystać z wiedzy świata reklamy?

– Jak wykorzystać kampanię społeczną do budowania marki organizacji?

– Jak korzystać z bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych?

Spotkanie będzie posiadało elementy warsztatowe: pracę w grupach, pracę indywidualną, prezentację, dyskusję, itp. Rezultatem udziału w spotkaniu może być ramowy plan realizacji kampanii społecznej w twojej organizacji lub opracowany brief reklamowy.

Czas i miejsce:

8 czerwca 2018 (piątek), godz. 9.00–14.00

Ratusz Staromiejski, Stary Rynek 25

Weź udział w spotkaniu! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: www.watchit.org.pl/formularz2018 oraz dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/164592727719922/ .

Spotkanie organizowane jest przez Fundację Inicjatyw Społeczno–Ekonomicznych we współpracy z Elbląskim Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Warsztat będzie prowadzony przez Jacka Pawlaka, w branży komunikacyjnej pracuje od zeszłego tysiąclecia. A w głowie ciągle maj. Autor i współautor wielu nagradzanych na polskich i zagranicznych festiwalach kreatywnych oraz Effie kampanii. Jego prace były wielokrotnie wspominane w książkach dokumentujących kamienie milowe polskiej branży reklamowej. Kreatywny strateg, strategiczny kreatywny. Copywriter. Pisarz. Twórca Komiksu P.T. Laski, z którym wziął udział w wystawie Ilustracja 2012 pod kuratelą Endo i Trusta. Scenarzysta filmowy. Muzyk i kompozytor amator. Współautor bloga muzycznego cogra.pl. Nauczyciel wielu uznanych dziś kreatywnych i dyrektorów kreatywnych. Aktywista i członek zarządu Klubu Twórców reklamy. Kibol ekumeniczny. Raz w życiu wziął udział w internetowym konkursie na hasło. Od tej chwili oficjalnym sloganem PZPN jest Łączy nas piłka.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny jednak ze względu na limit miejsc organizator prosi o zgłoszenie przybycia poprzez formularz zgłoszeniowy. Spotkanie potrwa maksymalnie do godz. 14:00. W przerwie spotkania zapewniony będzie poczęstunek (wegetariański!). Osoby uczestniczące w spotkaniu otrzymają materiały informacyjne dotyczące tematyki spotkania.

Szczegółowych informacji udziela Pamela Leończyk: pleonczyk@fise.org.pl

  Rafał Narnicki  Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18217 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.