Powstanie Klub Miłośników Historii i Tradycji i Sekcja Modelarstwa

Zakładamy Klub Miłośników Historii i Tradycji i Sekcję Modelarstwa

  Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, lub starszą, niezdecydowaną lub zawiedzioną w swoich dotychczasowych działaniach, ale odczuwasz gorącą potrzebę uczestniczenia w życiu lokalnej społeczności, kochasz swoją ”małą ojczyznę” – Elbląg i okolice – wraz z ich mieszkańcami, to nie stój z boku, bądź aktywny, a nie będziesz sam.

Każda społeczność jest inna, inni są ludzie, zasoby lokalne i problemy, i potrzeby. Każdy powinien mieć jednak równe szanse uczestnictwa. Jeśli jesteś osobą wymienioną na wstępie, to nasz projekt ”Dajmy im szansę” jest skierowany do Ciebie.

   Historia, zabytki, tradycja – turystyka oraz promocja Elbląga i okolic, a przy tym współpraca osób niepełnosprawnych, osób starszych, miłośników Elbląga i okolic z lokalną społecznością, instytucjami kulturalnymi i turystycznymi oraz samorządem lokalnym, to nasz cel.

Przyjdź na spotkanie organizacyjne w dniu 4 lipca 2007 r. o godz. 15:30 do siedziby Elbląskiej Rady Osób Niepełnosprawnych w Elblągu, ul. Związku Jaszczurczego 15. Kontakt: Paweł Kulasiewicz, tel.: 055 235 18 51.

  Założymy Klub Miłośników Historii i Tradycji oraz Sekcję Modelarstwa.

Zrób to z nami! Uczestnictwo jest bezpłatne i bez zobowiązań.  Paweł Kulasiewicz Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 1728

Print Friendly, PDF & Email