Pomaganie jest piękne – przyłącz się!

Pomaganie jest piękne – przyłącz się!

Gdańska Organizacja Turystyczna, wzorem ubiegłych lat, włącza się do pomocy potrzebującym, w ramach akcji „GOTowi do Pomocy”. Tym razem będziemy wspierać m.in. dwójkę dzieci. Zachęcamy do wspólnego pomagania!

Dzieciaki

W tym roku planujemy spełnić marzenia 2 dzieci: 10-letniej Wiktorii i 6-letniego Grzesia. Nasz plan to zorganizowanie im urodzin z prawdziwego zdarzenia! Chcemy, aby był to początek akcji, podczas której każdego roku będziemy pomagać dzieciom.

Szczegóły znaleźć można TUTAJ

Wsparcie dla Ośrodka

Oprócz przyjęcia urodzinowego, dzieci i ich rodziny bardzo ucieszą się ze wsparcia Ośrodka Interwencji Kryzysowej, który pomaga im i wielu innym, potrzebującym rodzinom.

Każda pomoc i każdy gest dobrej woli są niezwykle potrzebne i zostaną docenione przez podopiecznych Ośrodka.

Listę potrzeb i kontakt można znaleźć TUTAJ

Pomagamy też zwierzakom

W imieniu kota Maćka z Ciapkowa, prosimy o wsparcie schroniska kocią karmą. Maciek oraz jego wąsaci kompani szczególnie liczą na karmę w formie paszteciku typu Babycat oraz karmę mięsną Kitten. Zasada jaką kieruje się kot Maciek jest prosta: Im więcej mięska w puszce tym lepiej!

Jeśli nie można wygospodarować i zawieźć karmy, to podopieczni Ciapkowa będą wdzięczni za każde wsparcie finansowe oraz za koce na zimę.

Numer konta to:
50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Przelew z zagranicy
PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo w Gdyni z dopiskiem „Maciek prosi o karmę”.

Michał Brandt
Gdańska Organizacja Turystyczna