Podawały się za pielęgniarki. Z domu zniknęła biżuteria

Podawały się za pielęgniarki. Z domu zniknęła biżuteria

W Elblągu dwie kobiety podawały się za pielęgniarki i zaoferowały pomoc starszej pani. Ta wpuściła je do mieszkania i to był błąd. Kobiecie zniknęła złota biżuteria. Inna sytuacja miała miejsce na ulicy Płk. Dąbka. Tam mężczyzna i kobieta pomogli starszej pani wnieść do domu zakupy.

Pokrzywdzonej ukradziono 1 800 zł oraz biżuterię na kwotę blisko 3 tysięcy. Policjanci z Elbląga wyjaśniają okoliczności kradzieży i ostrzegają przed wpuszczaniem nieznajomych do domu.

Wczoraj policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży na szkodę elblążanki z ulicy Fałata. Do jej mieszkania zapukały dwie kobiety, które podawały się za pielęgniarki. Oferowały pomoc medyczną i socjalną. Starsza pani wpuściła je do domu. Z pokoju zniknęła złota biżuteria o wartości blisko 2 tys zł.

Inna sytuacja miała miejsce również w sierpniu br. Na ulicy Płk. Dąbka mężczyzna i kobieta pomogli starszej pani wnieść do domu zakupy Pokrzywdzonej ukradziono 1 800 zł oraz biżuterię na kwotę blisko 3 tys zł. Policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży i ostrzegają przed wpuszczaniem nieznajomych do domu.

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.