Po raz kolejny zagrają dla jedynki

Po raz kolejny zagrają dla jedynki

29 marca w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowycm przy ul. Kościuszki po raz kolejny rozegrany zostanie Charytatywny Turniej Piłkarski „Gramy Dla Jedynki”. W trakcie tego dnia zbierane będą fundusze na doposażenie sensorycznego placu zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Elblągu.

W turnieju udział weźmie aż 21 zespołów, w tym drużyna Telewizji Polskiej wraz z dziennikarzem TVP Sport Rafałem Patyrą. Poza tymi piłkarskimi zmaganiami, nie zabraknie także emocji muzycznych – wystąpi bowiem zespół „Szalone małolaty”. Zaplanowano także pokaz tańców latynoskich w wykonaniu Formacji Tanecznej Cadmans Latino Cocca. Przez cały dzień prowadzona będzie loteria fantowa, nie zabraknie też dobrego jedzenia i kiermaszu rękodzieła. Początek turnieju o godzinie 10:00. Wstęp na turniej jest biletowany: jednoosobowy – 10 zł, rodzinny (2+2) – 20 zł, szkolny – 5 zł.

– Wszystko jest dopięte niemal na ostatni guzik. Wciąż spływają do nas zgłoszenia kolejnych drużyn. Nie możemy jednak ich przyjąć, gdyż jest ich już bardzo dużo. Nie spodziewaliśmy się, że nasze przedsięwzięcie odbije się takim dużym zainteresowaniem – mówi Ewelina Deja, v-ce dyrektor SOSW nr 1 w Elblągu. – Zachęcam też do śledzenia naszej strony internetowej na Facebooku „Charytatywny turniej piłki nożnej”, gdzie od 10 marca rozpocznie się licytacja sportowych przedmiotów i nie tylko m.in. piłki Legii Warszawa, piłki Pogoni Szczecin. 29 marca serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy lubią piłkę nożną jak i tych, którzy chcieliby wesprzeć naszą placówkę.

Mateusz Misztal