Piegus nadchodzi!

Piegus nadchodzi!

Wielkimi krokami zbliża się coroczny festyn „W krainie króla Piegusa”. Tegoroczny Piegus będzie jednak wyjątkowy, ponieważ są to już 35. urodziny naszego piegowatego króla. W związku z tym jubileuszem poszukujemy wcześniejszych organizatorów naszego festynu, aby świętowali razem z nami.

Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas festynu „W krainie króla Piegusa”. Nie zabraknie  kolorowych i pełnych wyzwań krainek, w których dzieci będą mogły przenieść się do świata magicznych bajek takich jak Fineasz i Ferb czy Muppety . Podczas festynu fani piegowatej zabawy  będą mogli zdobywać  „piegusy” – naszą festynową walutę. Okazję na zdobycie „piegusów” będzie miało każde dziecko, niezależnie od wieku, podczas wykonywania różnego rodzaju konkurencji. Oczywiście nie zabraknie nagród dla najbardziej wytrwałych uczestników zabawy.

W tym roku pomagają nam również takie grupy i stowarzyszenia jak: Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej, Biblioteka Elbląska, Akademia Małego Pływaka, Przedszkole Małego Geniusza, Szkoła Akcent i harcerze z Hufca Elbląg.

W tym roku poszukujemy dawnych organizatorów festynu i samych królów Piegusów. Chcemy, aby był to czas wspólnych wspomnień i moment wymiany pewnych doświadczeń i spostrzeżeń. Jest to również wyjątkowa okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, na które serdecznie zapraszamy o godzinie 15:00 pod sceną na zakończenie festynu.

Zabawę rozpoczynamy 1 czerwca o godzinie 12:00 w Parku Modrzewie. Zapraszamy wszystkie, ale nie tylko piegowate dzieci do zabawy z Królem Piegusem.

  Natalia Gałązka Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 11002